cerenkov کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی

cerenkov: کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی پرورشگاه موقوفه سیرجان کرمان

گت بلاگز ورزشی زنان در حوزه تصمیم گیری اساس‌نامه‌ها سانسور شده‌اند / جهت حفظ جایگاه و احترامم استعفا دادم ، میرسپاسی

نایب رییس مستعفی فدراسیون والیبال گفت: استعفای من به علت سانسور زنان در حوزه تصمیم‌گیری اساسنامه فدراسیون ها و نادیده گرفته شدن بانوان در حوزه تصمیم سازی در

زنان در حوزه تصمیم گیری اساس‌نامه‌ها سانسور شده‌اند / جهت حفظ جایگاه و احترامم استعفا دادم ، میرسپاسی

زهره میرسپاسی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به استعفا از سمت نایب رییسی بانوان فدراسیون واالیبال، گفت: این دومین بار است که از حضور در این سمت استعفا می دهم. با داورزنی راجع به تصمیمم صحبت کردم و از من خواست که تجدید نظر کنم ولی من جهت حفظ جایگاه، احترام عزت نفسم این تصمیم را گرفتم.

وی در ادامه گفت: من از هیچ تلاشی جهت موفقیت والیبال زنان کشور عزیزمان ایران دریغ نکردم. کارها خوبی انجام دادم و تلاشم کمک به رشد دختران والیبال بود. در وقت من اتفاقات خوبی جهت والیبال زنان افتاد. ولی هنگامی که اختیار کامل نداشته باشی نمی توانی تلاش هایت را آن طور که انتظار داری به نتیجه برسانی.

میرسپاسی افزود: من موظف بودم که به مربیان، ورزشکاران و رسانه ها راجع به اتفاقات و عملکرد بخش بانوان پاسخ بدهم ولی اختیارات مورد نیاز را در این زمینه نداشتم و این واقعا شرایط را جهت من سخت کرده بود.

زنان در حوزه تصمیم گیری اساس‌نامه‌ها سانسور شده‌اند / جهت حفظ جایگاه و احترامم استعفا دادم ، میرسپاسی

وی با اشاره به دلایل استعفایش از این سمت، گفت: متاسفانه احترام مورد نیاز در حد ارزش نایب مدیر بانوان و حوزه کاری ام در فدراسیون وجود نداشت و این ناشی از سانسور زنان در حوزه تصمیم گیری اساسنامه فدراسیون ها و نادیده گرفته شدن زنان در حوزه تصمیم سازی در فدراسیون والیبال هست. موضوعی که من را مجاب به استعفا کرد.

نایب مدیر مستعفی فدراسیون والیبال اضافه کرد: اختیارات من در فدراسیون به حدی که باید، نبود. گاهی بعضی اتفاقات در بخش بانوان می افتاد که من اصلا از آن خبر نداشتم و گاهی تصمیماتی گرفته می شد و مشورتی با من نمی شد.

وی با اشاره به اینکه کمبود اختیارات زن های نایب مدیر در فدراسیون ها مشکلی اساسی و ریشه ای در ورزش کشور هست، گفت: به اعتقاد من در جایگاه قانونی زنان باید در اساسنامه فدراسیون ها تعریف و تصویب شود. اگر این اتفاق رخ دهد و در فدراسیون ها اجرایی شود باید انتظار داشت که زنان در فدراسیون ها دست به کارها اساسی و ریشه ای در جهت موفقیت ورزش بانوان بردارند. در غیر این صورت شرایط یه همین منوال پیش خواهد رفت و ورزش بانوان در جا می زند.

میرسپاسی در ادامه گفت: سال ها در ورزش بوده ام و قطعا استعفا از سمت نایب رئیسی بانوان به معنای این نیست که بخواهم از ورزش فاصله بگیرم. من یک معلم هستم و سال ها تربیت بدنی تدریس کردم و حالا به کلاس های درس برمی گردم.

نایب رییس مستعفی فدراسیون والیبال گفت: استعفای من به علت سانسور زنان در حوزه تصمیم‌گیری اساسنامه فدراسیون ها و نادیده گرفته شدن بانوان در حوزه تصمیم سازی در

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استعفا | والیبال | والیبال | والیبال بانوان | زهره میرسپاسی | استعفا | فدراسیون والیبال | نائب مدیر بانوان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog