cerenkov کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی

cerenkov: کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی پرورشگاه موقوفه سیرجان کرمان

گت بلاگز علمی پزشکی جای خالی روش‌های نوین در آموزش کشور

رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران روش‌های نوین آموزشی زمینه ساز ارتقای آموزش در کشور است که جای خالی آن دیده می‌شود.

جای خالی روش‌های نوین در آموزش کشور

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ شاه منصوری مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۲تهران در مراسم بزرگداشت هفته معلم گفت: جایگاه معلمان رو به اصلاح است ولی هنوز با توجه به سهم آموزش در کشور، معلمان جایگاه حقیقی خود را پیدا نکرده اند که باید سیاست گذاران در این عرصه ورود جدی پیدا کنند.
وی بیان کرد: سواد معلمان و زمینه علمی معلمان کشور مشکلی ندارد، ولی در بحث مهارت حرفه ای باید به فکر ارتقای معلمان باشیم و با کارگاه های آموزشی در صدد ارتقای مهارت حرفه ای معلمان باشیم تا با توان بهتری آموزش در تمام عرصه های کشور تعالی داشته باشد.

عبارات مهم : آموزش

رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۲تهران اظهار داشت: انگیزه معلمان در کنار کار بین بخشی آموزش و پرورش و کیفی سازی دوره های ضمن خدمت معلمان، مهارت های حرفه ای آموزش کشور را جلو می اندازد و نباید از این عنوان غافل شویم.
وی گفت: خوشبختانه قشر تحصیل کرده از دانشگاه های تراز اول در کشور دیده می شود که با وجود اینکه معلم ریاضی سواد ریاضی دارد، ولی شاهد انتقال علم و توان تدریس معلم نیستیم که با کارگاه های مهارت های حرفه ای می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.
شاه منصوری عنوان کرد: طراحی روش های الگوهای تدریس برتر در آموزش و پرورش در انتقال مفاهیم کاربردی بوده که امید واریم در بحث آموزش بتوانیم با بکارگیری روش های نوین آموزشی و بکارگیری تکنولوژی های آموزشی شاهد آینده خوبی جهت دانش آموزان جامعه باشیم.
وی یادآور شد: از آنجایی که آموزش معلمان جایگاه خاص ای دارد باید در کنار برطرف پرسشها آموزشی پرسشها انگیزشی معلمان را که به معیشت آنها لطمه وارد می کند برطرف سازیم و بدانیم که آموزش و پرورش تنها متولی آموزش نیست و هرچند آموزش و پرورش متولی رسمی هست، ولی نباید نهاد ها و رسانه های جمعی از عنوان آموزش و نقش معلمان در آموزش غافل شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | معلمان | آموزشی | وزارت آموزش و پرورش | معلم | تدریس معلمان | دانش آموز | آموزش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog