cerenkov کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی

cerenkov: کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی پرورشگاه موقوفه سیرجان کرمان

گت بلاگز سیاسی واعظی از حقوق تضعیف شده است کارکنان مخابرات دفاع نمی‌کند ، خصوصی‌سازی بلای جان کارکنان شده است است

نماینده مردم ارومیه در تصویر العمل به بیانات وزیر ازتباطات در صحن علنی مجلس توضیحاتی ارائه داد.

واعظی از حقوق تضعیف شده است کارکنان مخابرات دفاع نمی‌کند ، خصوصی‌سازی بلای جان کارکنان شده است است

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در تصویر العمل به بیانات وزیر ارتباطات راجع به سوالی مبنی بر اینکه آیا به اوضاع معیشتی، رفاهی و شغلی کارکنان شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران که در جهت اجری اصل 44 قانون اساسی به بخش شخصی واگذار گردید، توجهی نمی کنید؟ گفت: همکاران عزیز امروز ما هنگامی که می خواهیم از شخصی سازی حرف بزنیم باید از اخراج کارکنان و قراردادهای یک طرفه ننگین حرف بزنیم.
وی با اشاره به عدم پرداخت مطالبات کارکنان در بستر شخصی سازی افزود: امروز شخصی سازی بلای جان کارکنان خود شده است است و با این وجود رهبر معظم انقلاب بارها بر امنیت شغلی کارکنان در کشور تأکید داشته اند.

عبارات مهم : ارومیه

قاضی پور در ادامه خطاب به وزیر ارتباطات گفت: آقای وزیر شما از بسیاری از تخلفات در بستر شرکت های زیر ساختی ارتباطات با خبر هستید ولی اقدامی نمی کنید با این وجود بنده باید بگویم که پرسشها در این زمینه حتی به بازنشستگان شرکت های ارتباطات تسری پیدا کرده است.
این نماینده مجلس با طرح سوالی از وزیر مبنی بر اینکه آیا با شخصی سازی از شرکت مخابرات قرار بود بعضی از کارکنان این شرکت اخراج شوند گفت: این در حالی است که امنیت شغلی کارکنان زیر مجموعه ارتباطات به مخاطره افتاده است لذا بنده از وزیر می پرسم که آیا فرزند وی هم در این شرکت ها کار می کرد، اعتراضی به آن ها نداشت؟
نماینده مردم ارومیه در ادامه تأکید کرد: آقای وزیر مورد نیاز است به این پرسش پاسخ دهید که شما با چه قانونی به وزیر تعاون نامه می نویسید که طبقه بندی مشاغل را اجرا کند؟ با این وجود بنده به این توصیه اشاره کنم که بعضی کارکنان وزارت ارتباطات در حال حاضر تنها حدود 500 هزار تومان در مناطق محروم حقوق دریافت می کنند که به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
قاضی پور در ادامه با بیان اینکه وزیر ارتباطات از حقوق تضعیف شده است کارکنان مخابرات دفاع نمی کند، اظهار داشت: نمایندگان محترم در حال حاضر حدود 7 سال از تاریخ اجرای شخصی سازی در کشور می گذرد ولی همچنان نیروهای شرکت های زیر ساخت وزارت ارتباطات به پیمانکاران واگذار می شود لذا باید به این توصیه توجه داشت کارکنان شرکتی این وزارت منزل زن و فرزند دارند.
وی در ادامه خطاب به وزیر ارتباطات گفت: آقای وزیر باید بگویم که زیاد کردن حقوق مدیران ارشد جنابعالی با بعضی از موارد جور در نمی آید که باید متوجه این عنوان باشید.
وی در ادامه با بیان اینکه بعضی از مسئولین شرکت های مخابرات با روشی غیر معقول به فکر اخراج کارکنان خود، هستند گفت: این وزارت منزل سالیانه چندصد هزار میلیارد جهت توسعه روستایی منابع دریافت می کند ولی معلوم نیست این منابع کجا خرج می شوند لذا بنده اعتقاد دارم این سیاست سیاست یک بام و دو هوا است.
قاضی پور ادامه داد: طبق اطلاعات حاصله از سال 92 تاکنون هیچ نتیجه مثبتی جهت وصول حقوق معوقه در شرکت های زیر ساخت وزارت اطلاعات صورت نپذیرفته است.
نماینده مردم ارومیه در ادامه با اشاره به پرسشها اخیر سیستان و بلوچستان تأکید کرد: باید بگویم بسیاری از کارکنان وزارت اطلاعات در این هوای گرم و 56 درجه ای اهواز هنوز اضافه کاری نداشته و از حقوق خود محروم هستند.
این نماینده مجلس در آخر گفت: آقای وزیر بنده به شما توصیه می کنم یک روز به جلوی درب شرکت مخابرات بروید و درددل کارکنان زیر مجموعه خود را گوش دهید لیکن آن ها حرف های زیادی جهت گفتن دارند.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: ارومیه | مخابرات | نماینده مجلس | وزارت اطلاعات | وزیر ارتباطات | مجلس | وزیر ارتباطات | شرکت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog