cerenkov کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی

cerenkov: کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی پرورشگاه موقوفه سیرجان کرمان

گت بلاگز بین‌الملل غیرقابل پیشبینی بودن آمریکا باعث نزدیکی کشورها به اروپا شده است است / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت غیرقابل آینده نگری بودن دولت تازه کار آمریکا موجب شده است کشورهای بیشتری جهت همکاری و همکاری با اتحادیه اروپایی وارد گفت

غیرقابل پیشبینی بودن آمریکا باعث نزدیکی کشورها به اروپا شده است است / موگرینی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از یورونیوز، فدریکا موگرینی — مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا — روز چهارشنبه در بروکسل گفت غیر قابل آینده نگری بودن دولت تازه کار آمریکا موجب شده است است کشورهای بیشتری جهت همکاری و همکاری با اتحادیه اروپایی وارد گفتگو شوند.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود کشورهای بیشتری جهت همکاری و همکاری با اتحادیه اروپایی اعلام آمادگی می کنند و علت آن هم غیرقابل آینده نگری بودن دولت تازه کار آمریکاست.

عبارات مهم : اروپا

موگرینی گفت «تمایل روزافزونی جهت همکاری با اتحادیه اروپا بوجود آمده و بخشی از آن به غیرقابل آینده نگری بودن موضع گیری های دوستان ما در واشنگتن باز می گردد.»
موگرینی خروج آمریکا را از توافق آب و هوایی پاریس یکی از نمونه های بارز این عوض کردن موضع خواند و گفت «از نگاه سیاسی، کاری که ما می توانیم بکنیم این است که از دوستان آمریکایی خود بخواهیم در صحنه جهانی باقی بمانند. می دانم که شاید شنیدن چنین درخواستی از بروکسل جهت واشنگتن خیلی باورپذیر نباشد ولی واقعیتی است که در حال رخ دادن است.
وی افزود: تاکید من بر واقعیت است لیکن ده روز گذشته را در کشورهای متفاوت دنیا سپری کردم و چیزی که دیدم نیاز و میل به روز افزون جهت همکاری و همکاری با اتحادیه اروپاست. بخشی از این مسئله، شاید به غیرقابل آینده نگری بودن مواضع دوستان ما در واشنگتن بر می گردد. عنوان توافق آب و هوایی پاریس یکی از نمونه های عینی است که هفته گذشته شاهد آن بودیم. ما می خواهیم آمریکا همچنان نقش جهانی و تعهدات خود را در صلح، ثبات و توسعه جهانی ایفا کند.»
موگرینی با اشاره به تنش های منطقه ی خاورمیانه (غرب آسیا) بر سر عنوان قطر افزود « هم اکنون در خلیج فارس با اوضاع بسیار نابسامانی روبرو هستیم که جهت همه دلواپس کننده است و روشن است که به همکاری و همکاری زیاد نیاز داریم.»
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | همکاری | آمریکا | واشنگتن | آمریکایی | اتحادیه اروپا | بین الملل | فدریکا موگرینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog