cerenkov کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی

cerenkov: کرمان اعتبار سیرجان کلنگ زنی پرورشگاه موقوفه سیرجان کرمان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ «فرهنگ مقاومت» کشور عزیزمان ایران را درک نمی‌کند / شرمن

مسئول مذاکره کنندگان آمریکایی در توافق هسته‌ای گفت: آنچه ترامپ نمی‌فهمد این است که کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگ مقاومت است که کوتاه آمدن در برابر این تهدیدات

ترامپ «فرهنگ مقاومت» کشور عزیزمان ایران را درک نمی‌کند / شرمن

شرمن: ترامپ «فرهنگ مقاومت» کشور عزیزمان ایران را درک نمی کند

عبارات مهم : ایران

مسئول مذاکره کنندگان آمریکایی در توافق هسته ای گفت: آنچه ترامپ نمی فهمد این است که کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگ مقاومت است که کوتاه آمدن در برابر این تهدیدات را «به زانو در آمدن» تلقی می کنند و آنها تسلیم نخواهند شد. .

به گزارش ایلنا به نقل از «یاهو نیوز»، وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و مسئول مذاکره کننده این کشور در مذاکرات هسته ای با کشور عزیزمان ایران در مصاحبه ای با این خبرگزاری آمریکایی گفت که استایل دیپلماتیک رییس جمهور ترامپ، ضربه زدن به سر دشمن های با استفاده از ابزار ترساندن است تا سر آنها گیج برود و سپس به آنها بگوید بیایید پای میز مذاکره تا گفت وگو کنیم و به یک توافق برسیم.

ترامپ «فرهنگ مقاومت» کشور عزیزمان ایران را درک نمی‌کند / شرمن

وی تاکید کرد: آنچه ترامپ نمی فهمد این است که کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگ مقاومت است که کوتاه آمدن در برابر این تهدیدات را «به زانو در آمدن» تلقی می کنند و آنها تسلیم نخواهند شد.

معاون جان کری با بیان اینکه فقدان آمادگی های سیاسی دقیق و پیگیری های مورد نیاز جهت تبدیل توافق های کلامی به قراردادهای بین المللی الزام آور، یکی از ضعف های این دولت هست، ادامه داد: ترامپ دوست دارد از طریق توییت هایش خبرسازی کند و از تجمل نشست ها خوشش می آید.

مسئول مذاکره کنندگان آمریکایی در توافق هسته‌ای گفت: آنچه ترامپ نمی‌فهمد این است که کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگ مقاومت است که کوتاه آمدن در برابر این تهدیدات

شرمن افزود: در برابر کشور عزیزمان ایران و کره شمالی هیچ نشانه ای دال بر پیشرفت کار وجود ندارد و اینکه تیم ترامپ صراحت و سرسختی مورد نیاز جهت چنین توافقات پیچیده ای را از خود نشان نداده اند. ترامپ روش کاسبی که قبلا در معاملات ملکی از آن استفاده می کرد و بارها به ورشکستی او ختم شده است بود را شبیه سازی کرده هست. من نگرانم که او همین گونه در معاملات ژئوپلتیکی واکنش‌ها کند و این بسیار خطرناک است.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | فرهنگ | مذاکره | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog